Nedelja

Rakovica


Fortuna Pančevo plavi (U-11)
5         5     
2
Nedelja 11/06/2023
10:25
U-11
Teren 1
0

Fk Vinca 2013 (U-11)
5         5       
2
10:25
U-11
0
1
Nedelja 11/06/2023
10:25
U-11
Teren 2
3

Fudbalski klub Stars (U-11)
5         5       
1
10:25
U-11
3

FK Olimpik Beograd B (U-11)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
10:25
U-11
Teren 3
3
1
10:25
U-11
3
2
Nedelja 11/06/2023
10:25
U-11
Teren 4
3
2
10:25
U-11
3

Fortuna Pančevo crveni (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
10:50
U-11
Teren 1
0

Gročanski fudbalski klub (2013 A) (U-11)
5         5       
0
10:50
U-11
0

FK Petlic beli 2013 (U-11)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
10:50
U-11
Teren 2
1
1
10:50
U-11
1

AF Deportivo 2013 beli (U-11)
5         5     
4
Nedelja 11/06/2023
10:50
U-11
Teren 3
0
4
10:50
U-11
0
1
Nedelja 11/06/2023
10:50
U-11
Teren 4
1
1
10:50
U-11
1
5
Nedelja 11/06/2023
11:15
U-11
Teren 1
0

Fk Heroj Polet 2 (U-11)
5         5       
5
11:15
U-11
0
4
Nedelja 11/06/2023
11:15
U-11
Teren 2
1
4
11:15
U-11
1
0
Nedelja 11/06/2023
11:15
U-11
Teren 3
2

PFK ŽARKOVO 1 (U-11)
5         5       
0
11:15
U-11
2
3
Nedelja 11/06/2023
11:15
U-11
Teren 4
1

Fc Forza 2013 (U-11)
5         5       
3
11:15
U-11
1
0
Nedelja 11/06/2023
11:40
U-11
Teren 1
2
0
11:40
U-11
2

FC ŽELEZNIK -2013 (U-11)
5         5     
2
Nedelja 11/06/2023
11:40
U-11
Teren 2
1

KMF Mungosi plavi (U-10)
5         5       
2
11:40
U-11
1

Akademija fudbala "11" 2013 (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
11:40
U-11
Teren 3
3

Fk Dušanovac 2013 A (U-11)
5         5       
0
11:40
U-11
3
3
Nedelja 11/06/2023
11:40
U-11
Teren 4
1
3
11:40
U-11
1

Fudbalski klub Stars (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
12:05
U-11
Teren 1
2
0
12:05
U-11
2

Fortuna Pančevo plavi (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
12:05
U-11
Teren 2
4

PFK ŽARKOVO 1 (U-11)
5         5       
0
12:05
U-11
4
2
Nedelja 11/06/2023
12:05
U-11
Teren 3
5

Sporting 2010 (U-11)
5         5       
2
12:05
U-11
5
3
Nedelja 11/06/2023
12:05
U-11
Teren 4
4
3
12:05
U-11
4

AF Deportivo 2013 beli (U-11)
5         5     
2
Nedelja 11/06/2023
12:30
U-11
Teren 1
1
2
12:30
U-11
1

FC ŽELEZNIK -2013 (U-11)
5         5     
3
Nedelja 11/06/2023
12:30
U-11
Teren 2
1
3
12:30
U-11
1

Akademija fudbala "11" 2013 (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
12:30
U-11
Teren 3
0

Gročanski fudbalski klub (2013 A) (U-11)
5         5       
0
12:30
U-11
0
0
Nedelja 11/06/2023
12:30
U-11
Teren 4
2
0
12:30
U-11
2
6
Nedelja 11/06/2023
12:55
U-11
Teren 1
1
6
12:55
U-11
1
3
Nedelja 11/06/2023
12:55
U-11
Teren 2
2

Fk Vinca 2013 (U-11)
5         5       
3
12:55
U-11
2

Fk Heroj Polet 2 (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
12:55
U-11
Teren 3
4
0
12:55
U-11
4

FK Olimpik Beograd B (U-11)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
12:55
U-11
Teren 4
6

Fc Forza 2013 (U-11)
5         5       
1
12:55
U-11
6

FK Petlic beli 2013 (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
13:20
U-11
Teren 1
3
0
13:20
U-11
3

KMF Mungosi plavi (U-10)
5         5     
3
Nedelja 11/06/2023
13:20
U-10
Teren 2
0

Fk Heroj Polet (U-11)
5         5       
3
13:20
U-10
0

Fortuna Pančevo crveni (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
13:20
U-11
Teren 3
0

Fk Dušanovac 2013 A (U-11)
5         5       
0
13:20
U-11
0
0
Nedelja 11/06/2023
13:20
U-11
Teren 4
0
0
13:20
U-11
0

FK Olimpik Beograd B (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
13:45
U-11
Teren 1
5
0
13:45
U-11
5
4
Nedelja 11/06/2023
13:45
U-11
Teren 2
6
4
13:45
U-11
6
1
Nedelja 11/06/2023
13:45
U-11
Teren 3
2

PFK ŽARKOVO 1 (U-11)
5         5       
1
13:45
U-11
2
2
Nedelja 11/06/2023
13:45
U-11
Teren 4
1

Fk Heroj Polet 2 (U-11)
5         5       
2
13:45
U-11
1

KMF Mungosi plavi (U-10)
5         5     
10
Nedelja 11/06/2023
14:10
U-10
Teren 1
1
10
14:10
U-10
1
2
Nedelja 11/06/2023
14:10
U-11
Teren 2
0
2
14:10
U-11
0

Fortuna Pančevo crveni (U-11)
5         5     
3
Nedelja 11/06/2023
14:10
U-11
Teren 3
0

Akademija fudbala "11" 2013 (U-11)
5         5       
3
14:10
U-11
0
0
Nedelja 11/06/2023
14:10
U-11
Teren 4
0

FK Petlic beli 2013 (U-11)
5         5       
0
14:10
U-11
0
1
Nedelja 11/06/2023
14:35
U-11
Teren 1
3
1
14:35
U-11
3

Fortuna Pančevo plavi (U-11)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
14:35
U-11
Teren 2
2
1
14:35
U-11
2
0
Nedelja 11/06/2023
14:35
U-11
Teren 3
1
0
14:35
U-11
1
2
Nedelja 11/06/2023
14:35
U-11
Teren 4
0

Fudbalski klub Stars (U-11)
5         5       
2
14:35
U-11
0

FC ŽELEZNIK -2013 (U-11)
5         5     
6
Nedelja 11/06/2023
15:00
U-11
Teren 1
0

Fk Heroj Polet (U-11)
5         5       
6
15:00
U-11
0
1
Nedelja 11/06/2023
15:00
U-11
Teren 2
0
1
15:00
U-11
0

Gročanski fudbalski klub (2013 A) (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
15:00
U-11
Teren 3
2

Fk Dušanovac 2013 A (U-11)
5         5       
0
15:00
U-11
2

AF Deportivo 2013 beli (U-11)
5         5     
0
Nedelja 11/06/2023
15:00
U-11
Teren 4
1
0
15:00
U-11
1

FC ŽELEZNIK -2013 (U-11)
5         5     
2
Nedelja 11/06/2023
16:30
U-11
Teren 1
1
2
16:30
U-11
1

Fortuna Pančevo crveni (U-11)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
16:30
U-11
Teren 2
0
1
16:30
U-11
0

AF Deportivo 2013 beli (U-11)
5         5     
4
Nedelja 11/06/2023
16:30
U-11
Teren 3
0
4
16:30
U-11
0

KMF Mungosi plavi (U-10)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
16:30
U-10
Teren 4
2
1
16:30
U-10
2

Fk Dušanovac 2013 A (U-11)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
16:55
U-11
Teren 1
0
1
16:55
U-11
0
1
Nedelja 11/06/2023
16:55
U-11
Teren 2
2

PFK ŽARKOVO 1 (U-11)
5         5       
1
16:55
U-11
2

Lavovi plavi (U-11)
              
3
Nedelja 11/06/2023
16:55
U-11
Teren 3
2

OFK KARIOKE (U-11)
                
3
16:55
U-11
2
5
Nedelja 11/06/2023
16:55
U-11
Teren 4
2
5
16:55
U-11
2
0
Nedelja 11/06/2023
17:45
U-11
Teren 1
2
0
17:45
U-11
2

FC ŽELEZNIK -2013 (U-11)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
17:45
U-11
Teren 2
0

Fortuna Pančevo crveni (U-11)
5         5       
1
17:45
U-11
0

AF Deportivo 2013 beli (U-11)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
17:45
U-11
Teren 3
0

PFK ŽARKOVO 1 (U-11)
5         5       
1
17:45
U-11
0

Fk Dušanovac 2013 A (U-11)
5         5     
2
Nedelja 11/06/2023
17:45
U-11
Teren 4
1
2
17:45
U-11
1

Fk Dušanovac 2013 A (U-11)
5         5     
1
Nedelja 11/06/2023
19:10
U-11
Teren 1
0
1
19:10
U-11
0

FC ŽELEZNIK -2013 (U-11)
5         4     
1
Nedelja 11/06/2023
19:10
U-11
Teren 2
3

AF Deportivo 2013 beli (U-11)
5         4       
1
19:10
U-11
3

AF Deportivo 2013 beli (U-11)
5         5     
3
Nedelja 11/06/2023
19:40
U-11
Teren 1
1

Fk Dušanovac 2013 A (U-11)
5         5       
3
19:40
U-11
1

FC ŽELEZNIK -2013 (U-11)
5         5     
2
Nedelja 11/06/2023
19:40
U-11
Teren 2
0
2
19:40
U-11
0